Hakkımızda

1991 yılında Birikim Danışmanlık olarak başladığımız serüvenimizi, 1992 yılında Yaşayarak Öğrenme yöntemiyle güçlendirdik. Bu süreçte kurumumuzla ilgili pek çok önemli kilometre taşlarından birisi Almanya merkezli Metalog firmasıyla işbirliğimiz sonucu Metalog Eğitim Araçlarını Türkiye'deki kullanıcılara sunmaktı.

Ülkemizin ekonomik koşulları, ithal ürünlerin müşterilerimizin alım gücünü zorlaması nedeniyle 2022 başı itibarıyla eğitim araçlarını Anadolu'nun küçük üreticilerinin de desteği ile yerli olarak üretmeye başladık. Müşterilerimizin ihtiyaçlarıyla da Birikimimizi zenginleştirirerek araçlarımızı çeşitlendiriyoruz.

Image
Niçin Trainers' Bazaar Araçları?

Trainers' Bazaar araçları, insanların birlikte daha etkin ve verimli çalışması için ihtiyaç duyduğu becerileri geliştirmelerine yardımcı olmak amacıyla üretilmiştir. Araçlar uzun tecrübeler ışığında tasarlanmış, kurulum ve taşıma kolaylığı ön planda tutulmuştur. İletişim, liderlik, değişim yönetimi, sistem düşüncesi gibi odaklanmış konuları geliştirip öğrenme hedeflerini karşılamanıza yardımcı olurken, motivasyon ve canlandırıcı amaçlı olarak da kullanılır. Araçlarımız, eğitimlerinizin, atölyelerinizin ve etkinliklerinizin verimli, eğlenceli ve etkileşim ortamında gerçekleşmesini sağlayacaktır.

Özel Tasarım, Yerli Üretim
Image

Trainers' Bazaar araçları, hayal gücünü harekete geçirecek şekilde tüm duyu organlarına hitap etmeyi ön planda tutarak tasarlanmıştır. Malzeme olarak ahşap, renkli ipler, pleksiglassdan kesilmiş parçalar kullanıyoruz. Tüm araçlarımız, kaliteli tasarım, malzeme ve destek hizmetleriyle farklılığını ortaya koyar. Anadolu'daki küçük üreticiler tarafından el emeğiyle üretilmektedir.

Takımlarınızın Performansını Artırın
Image

Trainers' Bazaar araçları, birlikte çalışan kişilerin hayatın her alanında yaşayabileceği zorluklar için güçlü metaforlar oluşturur. Katılımcıların, yaşadıkları tecrübeler ışığında gerek özel yaşantılarıyla gerekse iş dünyasıyla güçlü bağlantılar kurmasını sağlar. Kurulan bu bağlantılar çözüme giden yolların açılmasını kolaylaştıracak, öğrenilenlerin iş ortamına taşınması için sağlayacağı motivasyon performansı artıracaktır.

Trainersbazaar
Süleyman Seba Caddesi
Sıraevler 14/5
Akaretler, Beşiktaş, İstanbul

Tel. (212-259 43 90) (212-327 72 36) (539-778 75 37)
e-posta atolye@trainersbazaar.com


© 2022 Birikim Özel Eğitim Ltd.